Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /plotuj-pl/templates/gk_john_s/html/com_content/article/default.php on line 15

Polityka prywatności

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenie dyrektywy 95/46/WE (w skrócie RODO) informujemy, że:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Plotuj.pl, z siedzibą w Poznaniu 61-311, ul. Szczepankowo 28A.

W przypadku pytań dotyczących procesu przetwarzania swoich danych osobowych można skontaktować się z nami pisząc na adres poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub dzwoniąc na numer telefon: +48 61 666 08 41.

Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na potrzeby realizacji Państwa zleceń i zamówień, wystawienia faktur, przekazania wiadomości pocztą elektroniczną lub/ i do kontaktu telefonicznego naszych pracowników z Państwem. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust.1 lit. b w/w rozporządzenia.

Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie pracownicy naszej firmy. Dane nie zostaną przekazane osobom trzecim.

Każdy, którego dane dotyczą ma prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

W procesie przetwarzania danych osobowych nie stosujemy żadnej z kategorii profilowania. Każdy, którego dane dotyczą ma prawo żądania ich zmiany, poprawienia lub usunięcia przez Administratora. Każdy, którego dane dotyczą ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.