Polish English German Russian
  • 1
  • 2
  • 3


W związku ze stałym rozwojem firmy jesteśmy otwarci na poszerzanie naszego zespołu. Zdajemy sobie sprawę, że sukces rynkowy to nie tylko model biznesowy, ale również profesjonalny i zgrany zespół specjalistów. Wspólnie pracujemy na sukces Abaris Projekt Sp. z o.o.


Rekrutacja do Abaris Projekt przebiega w dwóch etapach:


Etap I

- przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym tylko i wyłącznie drogą mailową z podaniem nazwy stanowiska, na które Państwo aplikujecie,


Etap II

- rozmowa kwalifikacyjna z Kierownikiem Działu oraz test kompetencyjny.

Zapraszamy do kontaktu osoby posiadające wykształcenie kierunkowe w zakresie inżynierii budownictwa lub architektury, gotowe do podjęcia pracy w pełnym wymiarze. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych na potrzeby procesu rekrutacji. Wybranym kandydatom oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę. Zapraszamy również do współpracy branżowych inspektorów nadzoru. Praca w naszej firmie to przede wszystkim nastawienie na wspólny sukces i zadowolenie klientów Abaris Projekt Sp. z o.o.

Zapraszamy do kontaktu.


Aplikacje proszę przesyłać pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.